Platforma destek veren sponsorlar ve stratejik partnerler

Partner 01

American LIFE

Sponsor

American Life, İngilizce eğitimi sektörünün yenilikçi kuruluşudur. 2007 yılında kurulmuş ve kısa zamanda ülkemizde dil eğitimi sektörünün öncü kurumu haline gelmiştir.

Partner 02

Hello Tomorrow Türkiye

Stratejik Partner

Hello Tomorrow Türkiye, kendi vizyonu çerçevesinde bilimi, teknolojiyi ve girişimciliği bir araya getirerek geleceğe yön verecek çözümler yaratan global bir girişim olarak faaliyet göstermektedir.

Partner 03

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı

Stratejik Partner

T.C. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat (TR83) illerinde hizmet veren, bölgesel gelişmeyi hızlandırmak üzere oluşturulmuş kalkınma ajansıdır.

Partner 04

Askıda Eğitim

Stratejik Partner

Askıda Eğitim, 18-35 yaş arasında bulunan 7.940.000 öğrenci ile ülkesine pozitif bir bakış açısı ve değer katacak davranışları geliştirmek üzere harekete geçen bir sosyal inovasyon projesidir.

Partner 05

GamFed

Stratejik Partner

GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu, kâr amacı gütmeyen dünya çapında oyunlaştırma bilgisi ve farkındalığını arttırmayı amaçlayan ve oyunlaştırmayı teşvik eden bir kuruluştur.

Partner 06

EntreCom

Stratejik Partner

EntreCom, girişimcilik ekosistemindeki tüm hızlandırma programlarının, kuluçka ve ön kuluçka merkezlerinin listelendiği ve detaylarının bulunduğu bir girişimcilik platformudur.

Partner 07

EKOGİM

Stratejik Partner

Ekolojik Girişimcilik ve İnkübasyon Merkezi, ekoloji, sürdürülebilirlik, verimlilik, sıfır atık, geri dönüşüm, enerji ve yerel kalkınma alanlarında faaliyet gösteren girişimleri desteklemektedir.

Partner 08

TUGMAN Consulting Agency

Stratejik Partner

Fijital pazarlama, marka ve reklam çözümleri alanlarında hizmetler veren TUGMAN Consulting Agency, pazarlama, sosyal medya, yönetim ve gelişim konularında eğitimler vermektedir.

Partner 09

Finnovation

Stratejik Partner

Finnovation, Türkiye’nin önde gelen kurumlarına danışmanlık, yazılım çözümleri ve ürün yönetimi konularında nitelikli, değer katan ve sürdürülebilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Partner 10

PIAPEX

Stratejik Partner

Şirketlerin uluslararası arenada rekabet edebilmesi ve sürdürülebilir ürünler üretebilmesi için hizmet veren PIAPEX, fikir aşamasından itibaren girişimlere destek vermektedir.

Partner 11

Cinovasyon Derneği

Stratejik Partner

Adını cin fikirler ve inovasyon kelimesinin birleşiminden alan Cinovasyon, farklı sektörlerde faaliyet gösteren, sektöründe tecrübeli iş insanlarının bir araya gelmesi ile 2019 yılında kurulmuştur.

Partner 12

Uluslararası İnovasyon Derneği

Stratejik Partner

Uluslararası İnovasyon Derneği, kişi ve kurumların elde ettiği yenilikçi deneyim ve birikimleri paylaşmalarını sağlayacak ve işbirliğini geliştirecek bir platform oluşturmak amacıyla kurulmuştur.

Partner 13

4CEO Eğitim ve Danışmanlık

Stratejik Partner

4CEO Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Tic. A.Ş., entelektüel sermayenin doğru yönetilmesi amacıyla kurumsal ve bireysel eğitim, danışmanlık, konferanslar, koçluk ve organizasyonlar düzenlemektedir.

Partner 14

Co-DNA Danışmanlık Merkezi

Stratejik Partner

Co-DNA Kurumsal Danışmanlık Merkezi, kurumlara ve bireylere özel destekleyici hizmetleri, sürdürülebilir ve keyifli bir şekilde sunmak amacıyla 2016 yılında kurulmuştur.

Partner 15

Y&G Danışmanlık

Stratejik Partner

Yönetim ve proje danışmanlığı başta olmak üzere kamu kurumları ve özel işletmeler için çözümler sunan Y&G Danışmanlık, birçok alanda hizmet vermektedir.

Partner 16

YouNG

Stratejik Partner

Kâr amacı gütmeyen You New Generation, sosyal, zihinsel ve kişisel gelişimi gözeterek, takım ruhu ile gençleri en iyi şekilde yönlendirmek amacıyla çalışmalar yürütmektedir.

Partner 17

Findaso

Stratejik Partner

Bilim, Teknoloji ve Ar-Ge alanlarında çalışmalar yürüten Findaso, finansal işlemlerin güvenli bir ortamda gerçekleşmesini sağlayan yapay zeka destekli bir dijital platformdur.

Partner 18

Earnado

Stratejik Partner

Yeni nesil dijital pazarlama sistemi olan Earnado, algoritmalar ile pazarlama kararları veren ve yapılması gerekenleri online profesyoneller ile gerçekleştiren bir platformdur.

Partner 19

Patent Effect

Stratejik Partner

Patent Effect, içgörü raporlarıyla birlikte iş zekası sağlayarak yenilikçi şirketlerin, üniversitelerin ve kamu kuruluşlarının Ar-Ge ve inovasyon stratejilerini şekillendirmelerine yardımcı olmaktadır.

Partner 20

Hedef Tutulması

Stratejik Partner

2004 yılında profesyonel iş hayatına birlikte başlamış olan Uğur Durak ve Cem Kurt tarafından kurulan Hedef Tutulması, içerik tasarlayan ve uygulayan eğitim, danışmanlık ve mentorluk şirketidir.

Partner 21

e-Gönüllü

Stratejik Partner

e-Gönüllü, STK'lar ile gönüllüleri dijital platformda bir araya getirerek sağladığı online gönüllülük sistemi & teknoloji işbirlikleriyle sivil toplum kuruluşlarına destek sağlayan bir sosyal girişimdir.

Partner 22

Hackathon Türkiye

Stratejik Partner

Hackathon kültürünü herkese yaymayı amaçlayan Hackathon Türkiye, game jam, hackathon, makeathon, designathon, ideathon ve datathon gibi etkinlikler düzenleyen gönüllü bir topluluktur.

Partner 23

EMP

Stratejik Partner

Ezberbozan, evrensel ve efektif mühendisler platformu olan EMP, Endüstri Mühendislerini doğrudan ilgilendiren içerikler oluşturmaya özen göstermekte ve basın yayın çalışmaları yapmaktadır.

Partner 24

ODTÜ GGT

Stratejik Partner

Kurulduğu günden bu yana ODTÜ öğrencisine girişimcilik ruhunu aşılamayı ve girişimciliğin Türk ve Dünya ekonomisi için ne kadar önemli bir kavram olduğu gerçeğini anlatmayı görev edinmiştir.