Platforma destek veren mentorlar

Mentor 01

Mehmet Yiğit

Startup Mentor

İTÜ Çekirdek mentoru olan Mehmet Yiğit, telekomünikasyon, kamu sektörleri, akıllı şehirler, IoT uygulamaları ve akıllı ulaşım sistemleri alanlarında çalışmalar yapmıştır.

Mentor 02

Kaan Gündem

Business and Innovation Mentor

İTÜ Çekirdek mentoru olan Kaan Gündem, çevrimiçi ve çevrimdışı perakende sektöründe çalışmalar yürüten deneyimli bir satın alma direktörüdür.

Mentor 03

Hazal Alagöz

Startup Mentor

TÜBİTAK MentorSEA ve Proline Bilişim bünyesinde Startup Mentoru olarak başladığı mentorluk yolculuğuna TÜGİM çatısı altında devam etmektedir.

Mentor 04

Umut Yıldız

Startup Mentor

Ekolojik girişimcilik, endüstriyel tasarım ve ürün geliştirme alanlarında uzman olan Umut Yıldız, Ekolojik Girişimcilik ve İnkübasyon Merkezi'nin kurucusudur.

Mentor 05

Nesrin Fırat

Gelişim Mentoru

Bi'Dünya İçerik Kurucusu Nesrin Fırat, Hibritleşme Yolculuğu, Kahveli Sohbetler gibi, alanında ilk ve tek programlar ile yüzlerce gencin hayatına dokunmuştur.

Mentor 06

Özgür Olgun

Girişim Mentoru

İş modeli kanvası, SWOT analizi, kök sebep analizi, ekosistem haritalama, persona, Agile ve Scrum alanlarında deneyimli bir girişim mentorudur.

Mentor 07

Mete Yurtsever

Fasilitatör ve Mentor

Innolabz kurucusu olan Mete Yurtsever, ekipleri daha yaratıcı, yapıcı ve işbirliği içinde çalışabilmeleri için eğitiyor, uygun bir ortam yaratıyor ve yönlendiriyor.

Mentor 08

Kazım Burak Çalık

Kalite ve Ar-Ge Yöneticisi

Crakers Pizza'da Kalite ve Ar-Ge Yöneticisi olarak kariyerine devam eden Çalık, gıda sektöründe 18 yıldan fazla aktif çalışmalarda bulunmuştur.

Mentor 09

Bilge Akgün

Hextech Green Kurucusu

Akıllı tarım makineleri, AR-GE ve ürün geliştirme alanlarında çalışmalar yürüten Bilge Akgün, Hextech Green şirketinin CEO'sudur.

Mentor 10

Ayşegül Gözaydın

Proje Yöneticisi

Birçok sivil toplum kuruluşunda ve öğrenci kulüplerinde çalışmalarda bulunmuş Gözaydın, Y&G Danışmanlık şirketinin kurucu ortağıdır.

Mentor 11

Hüseyin Ali Yücel

Yönetim Danışmanı

Yönetim danışmanlığı, satış, pazarlama, siyasal iletişim ve tarih gibi alanlarla ilgilenen Yücel, Y&G Danışmanlık şirketinin yönetici ortağıdır.

Mentor 12

Nurgül Tosun

Be Agency Kurucusu

Organizasyon ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalar yürüten Nurgül Tosun, EGİAD Gençlik Komisyonu'nun kurucu başkanlığını yapmaktadır.

Mentor 13

Buğra Kartal

Gamfed Türkiye Mentoru

Darktrace şirketinde siber güvenlik uzmanı olan Buğra Kartal, Gamfed Türkiye Mentoru olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 14

Yeşim Ceylan

Gamfed Türkiye Mentoru

Yeşim Ceylan, ömür boyu öğrenen ve öğrencilerine de bunu aşılamaya çalışan bir öğretmen olma yolunda gönüllü eğitim faaliyetleri sürdürmektedir.

Mentor 15

Mert Sugür

Gamfed Türkiye Mentoru

Metalurji ve Malzeme Mühendisi olarak Bioseos girişiminin kurucusu olan Mert Sugür, Türkiye Girişimcilik Vakfı fellowu ve Gamfed Türkiye mentorudur.

Mentor 16

Selen Tuba Özdemir

Gamfed Türkiye Mentoru

Imona Technologies şirketinde Reverse Mentor olan Özdemir, Türkiye Girişimcilik Vakfı'nda Challenger olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 17

Faruk Şahin

Gamfed Türkiye Mentoru

Yeni Ekonomi Derneği şirketinde Dijital Medya Uzmanı ve İş Analisti olan Faruk Şahin, Gamfed Türkiye Mentoru olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 18

Bertilda Hüsna Meriç

Gamfed Türkiye Mentoru

Bertilda Hüsna Meriç, Branding Türkiye yazarı ve GamFed Türkiye pazarlama ve oyunlaştırma uzmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 19

Arzu Kupsar

Gamfed Türkiye Mentoru

Argemon şirketinde Eğitim Danışmanı olan Kupsar, çeşitli alanlarda atölye ve eğitimler düzenleyerek öğrenci, kurum ve kuruluşlara gerekli desteği sağlamaktadır.

Mentor 20

Murat İlgar

Exitcom Recycling Kurucusu

Türkiye ve Almanya'da entegre elektronik atık geri dönüşümü ve çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren Exitcom şirketinin kurucusudur.

Mentor 21

Esra Eken Torunoğlu

İş Geliştirme Mentoru

Türkiye ve Almanya'da entegre elektronik atık geri dönüşümü ve çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren Exitcom şirketinin Genel Müdür Yardımcısıdır.

Mentor 22

Kadir Kuğu

PIAPEX Kurucusu

PIAPEX şirketinin kurucusu olan Kadir Kuğu, işletmelerin uluslararası arenada rekabet edebilen ürünler geliştirmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Mentor 23

Hakan Maden

İnsan Kaynakları Profesyoneli

Artemis Arıtım şirketinde İnsan Kaynakları Müdürü olan Hakan Maden, Mentor A gibi yenilikçi çözümler ile çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 24

Adnan Karaer

Karaer Danışmanlık Kurucusu

Optic Measure şirketinde Genel Müdür olan Karaer, yönetim danışmanlığı alanında çalışmalar yürüten Karaer Danışmanlık firmasının kurucusudur.

Mentor 25

Tolgahan Acar

Mobil Takıtak Kurucusu

Yeditepe Üniversitesi'nde İş Analizi ve Test Birimi Yöneticisi olan Tolgahan Acar, dijital altın gönderim platformu Mobil Takıtak girişiminin kurucusudur.

Mentor 26

Sedat Uygun

American LIFE Kurucu Ortağı

American LIFE Samsun Kurucu Ortağı olan Sedat Uygun, aktif girişimlerinin yanı sıra girişimcilere verdiği destekler ile çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 27

Oğuz Özkoroğlu

Uluslararası İnovasyon Derneği Başkanı

Grafit Tasarım Tanıtım Limited şirketinin kurucusu olan Oğuz Özkoroğlu, sosyal girişimcilik alanında çalışmalar yürütmektedir.

Mentor 28

Elif Muratoğlu

Kalkınma Uzmanı

Yüksek Şehir Plancısı olan Elif Muratoğlu, OKA'da kentsel/bölgesel kalkınma uzmanı ve Eurodesk'de irtibat kişisi olarak görev yapmaktadır.

Mentor 29

Erhan Altıparmak

Hesap Uzmanı

La Lorraine Bakery Group NV Karsan şirketinde Hesap Uzmanı olan Altıparmak, Uluslararası İnovasyon Derneği'nde çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 30

Mevlüt Gürbüz

Öğretim Üyesi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nde Doç. Dr. olan Mevlüt Gürbüz, Mertech İleri Teknoloji Malzemeleri A.Ş.'nin kurucusudur.

Mentor 31

Turan Güngör

KOBİ Danışmanı

Yönetim danışmanı, yönetim temsilcisi ve sistem uzmanı olan Turan Güngör, KOBİDEM Danışmanlık bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Mentor 32

Cavit Çakar

Cinovasyon Derneği Başkanı

Samsun Teknopark Kurucu Genel Müdürlüğü görevi sonrasında kendi danışmanlık şirketini kuran Cavit Çakar, evli ve iki çocuk babasıdır.

Mentor 33

Alp Arslan

KOSGEB KOBİ Uzmanı

Yüksek Lisanslı Elektrik Elektronik Mühendisi olan Alp Arslan, 1999 yılında başladığı KOSGEB Samsun Müdürlüğünde KOBİ Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Mentor 34

Elvan Palaoğlu

Kurumsal Altyapı Danışmanı

Ekare Danışmanlık şirketinin kurucusu olan Elvan Palaoğlu, Kurumsal Altyapı Danışmanı olarak kariyerine devam ediyor.

Mentor 35

Ercan Karabulut

Lebleby Games Kurucusu

Oyun sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren Ercan Karabulut, Lebleby Games şirketinin kurucusu ve oyun geliştiricisidir.

Mentor 36

Tugay Demirali

İnovaTİM Proje Yöneticisi

İnovaTİM Proje Yöneticisi olan Tugay Demirali, 25 Proje şirketinde İletişim ve Organizasyon Yöneticisi olarak kariyerine devam etmektedir.

Mentor 37

Pelin Özkuzey

Mentor ve Danışman

Araştırma, marka yönetimi ve iş stratejisi konularında çalışmalar yapan Pelin Özkuzey, eğitim ve danışmanlık projeleri yürütmektedir.

Mentor 38

Ayşegül İmamoğlu

Profesyonel Koç

Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde lisans eğitimini tamamlayan İmamoğlu, 2015 yılından beri profesyonel koçluk hizmeti veriyor.

Mentor 39

Şahin Uzunşimşek

Dijital Pazarlama Uzmanı

Penti şirketinde E-Ticaret Uzman Yardımcısı olan Şahin Uzunşimşek, dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında uzman bir girişimcidir.

Mentor 40

Barış Korkmaz

İnternet Girişimcisi

Earnado şirketinin Kurucu Ortağı olan Barış Korkmaz, firmaların ve gençlerin hayatını değiştirmek için faaliyetlerine devam etmektedir.

Mentor 41

Ergi Şener

Teknoloji Girişimcisi

Wastespresso ve Payneer şirketlerinin Kurucu Ortağı ve CEO'su olan Ergi Şener, dijital dönüşüm stratejisti ve eğitmen olarak kariyerine devam etmektedir.

Mentor 42

Kübra Orakçıoğlu Kazan

Mentor ve Girişimci

Damat, Tween ve D'S şirketlerinde Global Pazarlama Direktörü olan Kübra Orakçıoğlu Kazan, tekstil endüstrisinde deneyimli bir iş geliştirme yöneticisidir.

Mentor 43

Mustafa Said Yıldız

İç Denetçi

Sağlık Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı'nda 8 yıllık denetim, performans denetimi ve değerlendirme deneyimi sonrasında sağlık hizmetlerine odaklanmıştır.

Mentor 44

Harun Kazan

BAFF Yapım Kurucusu

Seslendirme ve kısa film alanlarında çalışmalar yürüten Kazan, BAFF Yapım şirketinde İcra Kurulu Başkanı olarak kariyerine devam etmektedir.

Mentor 45

Aydın Bagater

C-Level Yönetici

Depaico şirketinde Üst Yönetim Danışmanı olan Bagater, liderlik, stratejik yönetim, değişim yönetimi, pazarlama ve kurumsal iletişim alanlarında uzmandır.

Mentor 46

Hakan Şık

Pazarlamacı ve Danışman

Pazarlama stratejisi ve dijital medya yönetimi alanlarında çalışmalar yürüten Hakan Şık, Bedava Fikir platformunda yapımcı ve sunucu olarak rol almaktadır.

Mentor 47

Serkan Kağan Çelik

Mentornity Kurucu Ortağı

Mentorluk, koçluk ve danışmanlık programları için geliştirilen Mentornity'nin kurucu ortağı olan Çelik, SEO ve SEM alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Mentor 48

Said Ataklı

Marka Uzmanı

Strateji ve marka mühendisliği şirketinde Marka Uzmanı olan Said Ataklı, özdeğerleriyle geleceğin kendisi olacak markalar için hizmet vermektedir.

Mentor 49

Ersoy Soyer

Seri Girişimci

Stratejik planlama, pazarlama ve marka stratejileri, kurumsal danışmanlık ve büyüme stratejileri alanlarında 20 yıllık iş tecrübesiyle çalışmaktadır.