Geleceği hayal edeceğiniz
bir girişimcilik platformu

Girişimci Parkı, yenilikçi organizasyon yapısı ve gelecek vizyonuyla startup ve girişimciler için inovatif çözümler geliştirmek üzere kurulan bir girişimcilik platformudur.

Hero

Nasıl çalışıyoruz?

Fikir aşamasında olan girişimlerle ürünlerini nasıl geliştirebileceklerini konuşuyor ve iş modellerini oluşturuyoruz. Ürünü en baştan ele alıp birlikte geliştiriyoruz.

Features top

Neler sunuyoruz?

Yeni iş modellerini anlamak ve bu modellere en uygun çözümleri geliştirmek için çalışıyoruz. İşi yapmanın ötesinde, ekibin bir parçası olmayı çok seviyoruz. Biz geleceği hayal eden genç ve dinamik bir ekip olarak girişimcilerle beraber çalışıyoruz.

Girişimcilik ve İnovasyon Eğitimleri

Girişimcilik ekosistemine özel olarak hazırlanan iş ve ürün geliştirme odaklı eğitimlerle, sıfırdan girişiminizi kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Startup ve Girişimciler için Mentorluk Programları

Fikirlerini henüz ticarileştirememiş erken aşama girişimlere, başarı hikâyelerini yazma sürecinde dikey mentorluk desteği sağlıyoruz.

Girişimlerle Uygulamalı Atölye Çalışmaları

Problemin pratik ve inovatif yaklaşımlar ile çözülmesini hedefleyerek, empati ve yaratıcılık gibi tasarımsal yeteneklerinizi geliştirme fırsatı sunuyoruz.

Hızlandırma ve Networking Etkinlikleri

Farklı temalarda sıfırdan bir iş fikrinin nasıl hayata geçirileceğini öğretiyor, fikir aşamasından yatırımcı sunumuna kadar yol haritanıza yardımcı oluyoruz.

Canlı ve Online Sunumlarla Zirve Etkinlikleri

Düzenlediğimiz zirve etkinlikleriyle, başarılı bir girişim olma yolunda yeni iş bağlantıları kurmanıza ve ağınızı büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Melek Yatırımcı ve Girişim Sermayesi Buluşmaları

Girişimcilerle yatırımcıları bir araya getirdiğimiz yatırımcı buluşmalarında, girişimlerin ihtiyaç duydukları fonları almaları için ortam sağlıyoruz.

Girişimlerin uluslararası pazara açılmasına yardımcı oluyoruz

Var olan bir ürün, ancak geliştirmelere mi ihtiyacı var? Ürünün geliştirilmesi gereken özelliklerine birlikte karar verip pazara sunmaya hazır hale getiriyoruz.

Planet Planet avatar 01 Planet avatar 02

Girişiminize faydalı olacak eğitimler ve rehberler hazırlıyoruz

Geleceği hayal etmeye hazır mısınız?

Girişiminizi yayınlayın ve ihtiyacınız olan kişilerle bağlantı kurun.